Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

BRAWO MACIEJ BRAWO SLD SIERADZ

dodano 2014-07-01 12:20 w kategorii: Informacje

W ostatnich dniach jeden z regionalnych sieradzkich portali internetowy przeprowadził sondę na najlepszego Prezydenta Sieradza ostatniego 25-lecia. Pragnę z satysfakcją opublikować wyniki tego sondażu:

Jak widać powyżej nie dał najmniejszych szans swym konkurentom, członek władz krajowych SLD i członek Zarządu Miejskiego SLD w Sieradzu kol. Maciej Spławski, który był Prezydentem Sieradza od 04 lipca 2002r. do listopada 2002r.. Otrzymał 35,12% głosów i wyprzedził obecnego Prezydenta Sieradza (21,20% głosów). Mimo tak krótkiego czasu urzędowania na tym stanowisku, został zapamiętany przez głosujących na niego internautów, jako prezydent dobrze rządzący Sieradzem.

Kol. Maciej jest nadal czynnym działaczem lewicy w Sieradzu. Mamy zaszczyt razem pracować w Zarządzie Miejskim Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Sieradzu.

Wszyscy pozostali członkinie i członkowie Zarządu serdecznie gratulują kol. Maciejowi takiego sukcesu!!!

Na uwagę zasługuje również fakt, że wywodzący się z szeregów lewicy kol. Krzysztof Michalski zajął czwartą lokatę. Obaj nasi koledzy uzbierali w sumie 46,68% głosów.

Rokuje to bardzo pozytywnie na przyszłość i pokazuje jakich specjalistów daje naszemu miastu lewica.

 

Arkadiusz Andrzejczak

SLD Sieradz

 

 Komentarze

Wydarzenia

 • Uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką

  5 godzin temu

  24. września odbyły się uroczystości związane z 73. rocznicą Bitwy pod Gruszką. Organizatorem był Sojusz Lewicy Demokratycznej, który co roku przypomina mieszkańcom regionu o tej bitwie. W uroczystościach wzięli udział m.in.: Przewodniczący SLD Włodek Czarzasty, Sekretarz Generalny SLD Marcin Kulasczytaj więcej»

 • Zemke: Propagandowy prestiż bez konkretów

  dzisiaj o 07:27

  - Przy okazji wizyty szefa MON w Pentagonie powinny paść deklaracje, które będą miały przełożenie na jakość polskiego wojska. Ich brak każe przypuszczać, że spotkanie ministra Macierewicza z sekretarzem obrony USA miało wymiar polityczno–propagandowy – mówi w rozmowie z Onetem Janusz Zemke, europoseczytaj więcej»

 • Liberadzki: AfD nie jest dobrą alternatywą

  dzisiaj o 07:16

  - Dwie partie wiodące powinny po tej wielkiej koalicji się rozejść i stworzyć zdrową alternatywę – powiedział prof. Bogusław Liberadzki komentując sondaże exit poll po wyborach Niemczech.czytaj więcej»

 • Czarzasty: Nie podpiszę się pod hasłem "znienawidzić elektorat PiS-u”

  3 dni temu, 2017-09-22

  - Na pewno nie będę się podpisywał pod prymitywnym hasłem „znienawidzić elektorat PiS-u”, bo cokolwiek budowane na nienawiści, jest głupie i niestabilne – mówił w Radiu Dla Ciebie Włodzimierz Czarzasty.czytaj więcej»

 • Senyszyn: Donos do CBA ma odwrócić uwagę od istoty sprawy

  4 dni temu, 2017-09-21

  - PiS robi to na bezczelnego, a cała afera z donosem do Centralnego Biura Antykorupcyjnego ma za zadanie odwrócić uwagę od tych nieprawidłowości związanych z wydaniem 19 mln złotych na kampanię „Sprawiedliwe Sądy” - oceniła prof. Joanna Senyszyn komentując sprawdzanie przez CBA współpracowników premczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.